Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Filmowanie

Foto

Wideofilmowanie jest usługą o stosunkowo płynnym zakresie. My staramy się dostosowywać do klienta i stworzyć film wedle jego upodobań. Nie realizujemy filmów według jednego schematu. Dajemy możliwość by klient przedstawił nam swoją wizję fimu i staramy się do niego dopasować.
Uroczystości Weselne

Film z uroczystości zaślubin jest szczególną formą reportażu wymagającą przygotowania i ustalenia wielu szczegółów. Konstrukcję filmu tworzymy w oparciu o najważniejsze wydarzenia tego dnia a także dodajemy wideoklipy które Państwo sami wybieracie. Dla zobrazowania tego poniżej przedstawiamy schemat filmu z "Uroczystości Zaślubin":

 1. Wstęp - w którym proponujmy Państwu trzy wideoklipy: randkę, historię państwa młodych oraz przygotowanie.

  RANDKA jest to klip który realizujemy jakiś czas przed ślubem przedstawiający Młodą Parę na spacerze, w restauracji przy kolacji itp. Dajemy tutaj Klientom pełną swobodę w wyborze sytuacji i miejsca realizacji klipu. Muzykę dobieramy sami lub na życzenie wstawiamy Państwa ulubione utwory.

  HISTORIA NOWOŻEŃCÓW jest to klip zawierający zdjęcia młodych od dzieciństwa poprzez czas narzeczeństwa aż do dni współczesnych. Muzykę dobieramy sami lub na życzenie wstawiamy Państwa ulubione utwory.

  PRZYGOTOWANIE jest to filmik kręcony w dniu ślubu w domu Pani i Pana Młodego, przedstawiający przygotowania do ślubu (wizyte fryzjerki, ubieranie strojów, przyozdabianie samochodu itp.) oraz domy rodzinne Państwa Młodych.
   
 2. Przyjazd młodego pana do domu wybranki
 3. Błogosławieństwo rodziców
 4. Przejazd do kościoła
 5. Msza święta - w zależności od ustaleń msza św. może zawierać najważniejsze fragmenty lub całość.
 6. Przejazd na sale i zabawa
 7. Spacer w plenerze - wideoklip realizowany w czasie sesji plenerowej łączący w sobie estetykę zarówno Młodych Państwa jak i miejsca w którym ta sesja się odbywa. Muzykę dobieramy sami lub na życzenie wstawiamy Państwa ulubione utwory. Jeżeli z róznych przyczyn nie ma zaplanowanego pleneru (np. warunki atmosferyczne) a jedynie sesja studyjna wtedy operator może uczestniczyć w sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym bądź pozostaje na sali.
 8. Kontynuacja zabawy aż do oczepin i wyjazdu młodych na noc poślubną.
 9. Retrospekcja - dynamiczny wideoklip zmontowany z najciekawszych scen dnia zaślubin (błogosławieństwo, przysięga, tort itd.) Kilkusekundowe fragmenty połączone efektownymi przejściami i odpowiednio dobraną muzyką jeszcze raz przypomną to co w tym dniu było najistotniejsze i najciekawsze.
 10. Podróż poślubna - wideoklip zrealizowany ze zdjęć bądź (i) fragmentów filmu z podróży poślubnej. Muzykę dobieramy sami lub na życzenie wstawiamy Państwa ulubione utwory. Taki klip może być bardzo ciekawym zakończeniem filmu.

Cały reportaż trwa odpowiednio 120, 240 bądź 360 minut w zależności od Państwa wyboru. Osobiście polecamy film 4 godzinny, wtedy jest on dynamiczny, brak w nim monotonii ale zarazem jesteśmy w stanie prawie niczego nie przeoczyć i ująć w naszym reportażu.

Na życzenie klientów filmy nakręcamy także dwiema kamerami. Taki materiał jest dużo bardziej ciekawy i zawiera wiele więcej scen.
Inne uroczystości okolicznościowe oraz rodzinne

Wesela są najchętniej zamawianą uroczystością Jest jednak wiele innych "imprez", które warto uwiecznić aby w przyszłości móc wracać do tych wspomnień. Z najbardziej popularnych należy wymienić I Komunie Św., studniówki, chrzciny, komersy, różnego rodzaju jubileusze i bankiety. Nasza firma zrealizuje dla Państwa film na każde zlecenie.

Filmy zapisujemy w dowolnie wybranym przez Państwa formacie: analogowym (VHS i SVHS) i cyfrowym ( DVD, VCD, SVCD oraz miniDV). W przypadku formatu DVD dokładamy interaktywne menu dzięki któremu szybko znajdą Państwo poszukiwany fragment filmu .

Aktualności

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
 Oddajemy w Państwa ręce naszą nową stronę internetową. Poza zmienioną szatą graficzną poprawiliśmy jakość i wygodę przeglądania naszej galerii fotograficznej. ZAPRASZAMY.

Czas na HD
 Foto-Video Urbanczyk wchodzi w erę High Definition