Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Montaż i digitalizacja

Foto
Oferujemy Państwu obróbkę wideo dostarczonych do nas materiałów. Montujemy filmy nieliniowo za pomocą komputerów. Macie Państwo film z wakacji, uroczystości rodzinnej bądź innej okoliczności nakręcone przez kamerzystę amatora zawierający wiele przerw i niepotrzebnych fragmentów? Chcielibyście dodać napisy, animację, ciekawe przejcia miedzy scenami lub wstawkę muzyczną? Nawet film amatorski dobrze zmontowany może wyglądać bardzo interesująco.

Dla przykładu w latach 80-tych i 90-tych nie było wiele firm profesjonalnych filmujących uroczystości weselne a nawet te nie posiadały poza wysokiej klasy kamerą (jak na tamte czasy) takich możliwości montażowych jak w dzisiejszych czasach. Do tego filmy i tak (mimo że kręcone wysokiej klasy kamerami) były ostatecznie nagrywane na kasetach VHS. Wielu z Państwa ma na pewno takie właśnie "pamiątki weselne". Warto byłoby więc zabezpieczyć te filmy by za kilka lat móc do nich wogóle wrócić. Proponujemy więc Państwu profesjonalny montaż takich filmów (dokładamy animacje, wstawki muzyczne, ciekawe przejsćia, wideoklipy) a następnie ich zapis na cyfrowych nośnikach (VCD, SVCD, DVD) na których Państwa pamiątka już bardziej nie straci na jakości .

Każdy z nas ma jeszcze pewnie wiele innych filmów (i nie tylko) nagranych na kasetach VHS, które mają dla Państwa duże znaczenie i nie chcielibyście Państwo ich stracić. Każda kaseta z czasem traci jakość (film rozmagnesowuje się). Warto wiec zastanowić się nad przegraniem takiej kasety na cyfrowy nośnik. Kopiujemy kasety z formatów VHS, SVHS, VHSC, Hi8 oraz także standardu lat 80-tyh BetaMax na VCD, SVCD oraz DVD.
Aktualności

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
 Oddajemy w Państwa ręce naszą nową stronę internetową. Poza zmienioną szatą graficzną poprawiliśmy jakość i wygodę przeglądania naszej galerii fotograficznej. ZAPRASZAMY.

Czas na HD
 Foto-Video Urbanczyk wchodzi w erę High Definition